Home

Osudová láska co to je

10 znamení, že váš muž je osudová láska - Příběh

10 znamení, že váš muž je osudová láska. Osud je síla, která přitahuje lidi k sobě navzájem a spojuje jejich životy silnou nití, kterou nepřátelství ani různé zkoušky nezlomí. Seznam 10 znamení vám umožní určit, zda je váš muž vaším osudem. 10. místo: neodrazuje vás jeho tělesné nedokonalosti Já taky. Je to už 10 let, co jsem poznala úžasného chlapa. On mě chtěl, já váhala, když jsem si uvědomila svůj omyl, bylo už pozdě. Našel si jinou a jak říkal, je zásadový, tak si ji i vzal a mají dítě. Já mám taky už dítě s jiným. Už se nestýkáme, jeho manželce by to prý vadilo Osudová láska existuje, je to ale opravdová dřina. Tweet. 15. června 2016 | 06:00. Na pohádky typu ve chvíli, kdy se jejich pohledy střetly, zahřmělo, srdce obou se propojila a žili spolu šťastně až do smrti už nevěříme. Ne že by láska a vztah nebyly nádherné, ale málokdy fungují tak nějak samy od sebe. Článek. Nenaplněné osudové lásky dělají v životě neplechu. Pokud žena ve svém životě byla hluboce zamilovaná do muže, který ji ještě v období její zamilovanosti opustil, srovnává všechny své další nápadníky s oním osudovým, který ji opustil, a ke své smůle zjišťuje, že žádný jiný muž tomu osudovému nemůže konkurovat, což je logické, vysvětluje. Po opětovném shledání se mnou se s ní rozešel. Cítím k němu velikou lásku celou tu dobu, ale měla jsem obrovský strach, že mu znovu ublížím..chvíli to trvalo - potřebovala jsem být hodně sama, mimo vztahy a došlo mi, že to, co mezi námi je už nikdy nezmizí, mluvili jsme o tom - cítí to stejně i 3 roky po rozchodu

Skutečná láska se rodí v mozku a pokud jí dáváme to, co si žádá, tak nikdy neumře. Aspoň dokud budeme dýchat... Což je optimistické sdělení nejen pro všechny čerstvě zamilované, ale i pro ty, kdo zatím lásku teprve hledají nebo už ji našli, ale bojí se, že ji zase ztratí Prvním jasným ukazatelem je, že s vámi nikdy nic neplánuje, a když mluví o budoucnosti, vždy je v tom ich forma - tedy nikoli pojedeme na hory, ale pojedu na hory. Pokud je to muž v jádru čestný, snaží se ve vás nevzbuzovat plané naděje, bohužel jsou i tací, kteří bájí o tom, co spolu vše zažijete, ale přitom mají.

Osudová láska - Diskuze - eMimino

Osudová láska | Frekvence 1

Osudová láska existuje, je to ale opravdová dřina Pro

Láska, co je láska, mnoho lidí vyslovuje tohle slovo, aniž ví, co vlastně znamená. Láska je něco co dokáže člověka rozesmát, rozbrečet, oživit i zahubit zároveň. Láska je něco, co si člověk musí prožít, aby pochopil, jak vzácná věc to je Co to je osudová láska. Ženy obvykle touží po muži, kterého spatří a rozklepou se jim kolena (míněno s nadsázkou, samozřejmě). Chtějí charismatického muže pro úžasný sex a dlouhé rozhovory. Toho, který pozná, po čem ženy touží. A takoví muži určitě jsou, ale asi jich není dost osudová láska. Většina lidí se snaží najít toho pravého/pravou, svou osudovou lásku. Co myslíte,je to jen jeden člověk za celý život nebo jeden člověk pro danou životní etapu? Nebo mohou být takoví lidé dva, nebo i více Zdravím vás přátelé, dnes jsem si pro vás připravila výklad na výběr balíčků s tématem ~ Kdo je má osudová láskaJak vypadáKdy přijdeKarty jsou užitečn.. Láska označuje silný pozitivní vztah náklonnosti, oddanosti nebo touhy, který se může lišit jak svojí povahou, tak také předmětem. Někdy převažuje volní, jindy citová nebo sexuální stránka vztahu.Jeho předmětem může být druhý člověk, určité společenství nebo božstvo, ale také určitá věc, místo a vlast, nějaké hnutí či idea a konečně i život.

Tajemství osudových lásek - Novinky

osudová láska - Partnerská psychologie - iDNES

Děkuji vám Doplňuji: pod názvem osudová láska si představuji něco jako....že dva lidé se opětovně setkají na základě náhodných událostí ( v mém případě to byla vážná autonehoda a návrat k rodičům do rodného bydliště )- a také to, že zjistí, že už někoho tak mimořádného ve svém životě nepotkali.Je to. Kdybych vám popsala co k němu cítím, asi byste to nepochopili. Dobře víte, že je ten člověk hajzlík, flirtuje s každou sukní a tak. Na druhé straně stačí jeden rozhovor s ním a zas to jde do háje. Protože ačkoliv to není láska (tu cítím k příteli), tak s Osudovým je to závislost. Závislost na jeho osobě Těžko říct, co máš na mysli, když napíšeš osudová láska. To je široký pojem, který bys mohl upřesnit. Je to někdo do koho ses zamiloval poprvé a uvědomil si, že asi jsi gay nebo někdo kdo s tebou zůstal přes všechny problémy a miloval tě navždy( tak jako to chce každý) nebo někdo s kým si to dělal poprvé nebo kluk, který změnil, ovlivnil tvůj život. Určitě osudová láska existuje a přeji Ti, abys ji poznala Já mám taky osudovou lásku - jen nenaplněnou. Zamilovala jsem se v 16, ale nechal mě, pak jsem se vdala, s manželem jsme 37 roků, ale o té první lásce se mi pořád zdá, i když je to už šedivý dědek ale stejně na něj myslím a sním, co by kdyby..

Láska: Jak poznáte tu pravou? Neprozradí ji srdce, ale

Flirt, nebo osudová láska? Jak poznáte, že vás muž zařadil

Na samostatnou knihu by vydal rozbor toho, co všechno se může odehrávat, pokud se setkají duše, které mají v plánu vzájemně či jednostranně otevřít velké lidské téma, kterým je láska. Skrze lásku k druhému pochopit lásku v sobě. Lásku v mnoha odstínech a podobách včetně lásky bezpodmínečné, božské lásky v nás Potkáme osudovou lásku a zdá se nám jako bychom splynuli s tím druhým, ale naopak, časem se vše dostane do protiváhy a nás najednou tato osudová láska trápí. Když totiž přijde osudový partner, je to jako by přišla druhá část nás samých, ale časem v nás tato druhá část nás samých vyvolává nepříjemné pocity

Věštění z klasických karet - Osudová karta. zpět. Co vás čeká v zaměstnání? Kam v životě směřujete? Jak se bude vyvíjet váš současný vztah? Výklad Osudové karty je možno využít, pokud vás zajímá, co můžete od života v blízké době očekávat a na jaké nástrahy osudu se připravit Osudová láska je horší jak heroin Všechny tyhle principy vedou neodvratně k závěru, že si lidi dost často pletou lásku a závislost. Feťák, kterýmu seberete nádobíčko a zavřete ho v místnosti, poleze za pár dní po stěnách a udělá v podstatě cokoliv proto, aby dostal další dávku Osudová láska - 2. Skočit dolů Ostatní se jen divily co je tak zajímavého a tak se přiblížily blíž a nakoukli mu přes rameno. Uviděli tam docela pěknou dívku se zrzavýma vlasama a s uštvaným výrazem ve tváři. Ostatní se jen trochu pousmáli ale stále nemohli pochopit co je tady tak směšného že, se Minato válí v. Přes to všechno prožívám lásku třetí, ale zde úplně váhám s odpovědí, zda je to láska fatální, osudová, protože kvůli ní nehodlám pálit mosty a dělat unáhlená rozhodnutí jako u předchozích dvou. Je pro mě ale velmi důležitá a přeji si, aby nikdy neskončila a já nemusela odpovědět, jak to dopadl A co si budeme povídat, může to být jízda na horské dráze! Tohle jsou některé známky karmického vztahu, podle kterých poznáte, že je všechno zřejmě složitější, než to vypadá. Opakující se vzory. Jen proto, že je něco známé, neznamená to nutně, že to musí být dobré pro vás

Horoskop přání: Kdo touží po věčném životě a komu chybí osudová láska? Co si tajně přejí a po čem touží jednotlivá znamení zvěrokruhu? Kdo by chtěl být věčně mladý a komu zase chybí spřízněná duše? Ta nejtajnější přání jednotlivých znamení odhalí následující horoskop. BERAN (21. 3. - 20. 4. Spoveď č.495718, vložené 28.12.2010 21:54:26 : Osudová láska a co dokáž Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. karamelka57. 1 06. ledna. Tak to uz hej. Bala som sa zobrať do ruky tuto knihu,lebo prvy diel som citala dlho a strasne som sa nudila. Precitane za 2 dni pocas vianoc a o 200%lepsia ako predosly diel. Tak sa tesim na treti a snad sa konecne dozviem,ako dopadol Villiers a aj Jemma s.

Co je osudová láska - vše o tématu Blesk

A on si přišel pro mě. Na Moravě, když si někdo vezme děvče na sólo, tak to znamená, že se veřejně přiznává, že k ní má nějaké city. Mně to samozřejmě velmi lichotilo. Zamilovala jsem se hned, dodala sportovkyně. Oba prý okamžitě vycítili, že poznali osudovou lásku. Věděli jsme, že to je ono. To, co oba.

Co všechno čeká obě dívky...celý text. jak se dostane domů, že už tam nejspíš zůstane. Obsáhnout tak velké téma jako je láska urozené k poddanému a 12ti leté věznění v tak útlé knize je dost obtížný úkol a zřejmě nerealizovatelný. Micka02. 2 15.12.2019. Kniha Osudová láska je v Osudová láska s alkoholikem. Příběh čtenářky, uvedený v tomto článku, je zároveň pozvánkou k připravovanému seriálu. co nám přináší. Pro milovníky jídla je léto spojené s grilováním. Proto jsme neváhali a moc rádi zrealizovali redakční grilovací párty se čtenářkami a influencerkami, spolu s partnerem. Obsah filmu Osudová láska. Věčné téma osudové lásky v příběhu Elsy a Pierra. Elsa Santorini je známá spisovatelka a Pierre Solal uznávaný právník v oblasti trestního práva. Pierre žije patnáct let v harmonickém manželství a má dvě malé děti, Elsa je svobodná žena s dospělými dětmi a mladým milencem. Oba se. Osudová láska nemá hranice. Osudová láska nemůže nikdy skončit. Osudová láska je napořád ať chceme nebo nechceme. Ale co když lásku vystřídá stejně velká nenávist? Na to se ptají autoři inscenace Na větrné hůrce, kterou dnes hraje Tramtarie v rámci svého festivalu Olomoucké nejen shakespearovské léto

Existuje osudová láska? Feminity

 1. Osudová láska je dramatický seriál z roku 2000. V hlavních rolích Jon Secada, Julio Alemán a Guillermo Aguilar. Andrea Sanvicente Fernándezová (LUCERO) je mladá, inteligentná a schopná advokátka. Jej zmysel pre spravodlivosť a právo ju zamestnáva obetavou obranou bezmocných. So svojou mladšou..
 2. Jožo Ráž konečně ukázal manželku: Jeho osudová láska vypadá takto. Jožo Ráž (64), frontman kapely Elán, je pověstný tím, že si servítky rozhodně nedává. Své názory prezentuje přímo a je mu fakt jedno, co si kdo o něm myslí. O to více je vděčnější, že má dlouhé roky po boku ženu, která ho má ráda v.
 3. Spousta nezadaných lidí věří, že pro ně existuje osudový muž nebo žena. Stačí se podívat sem, co tu ti, co ještě nenašli píší. Já osobně nevěřím v tyhle věci, jako je pravá láska. Tím myslím, že nevěřím v existenci jen jednoho člověka, který je ten pravý nebo ta pravá
 4. osudová láska. 24. dubna 2012 jmenuje se fanda a je to uz skoro 11 let co jsem ho poznala a v tom srdci proste zustal.kdykoliv ho potkam, mam srdce az v krku a nohy se mi tresou:) osud ale chce, abychom meli kazdy svuj zivot a ja jsem rada, ze mam tu svou rodinku. eva
 5. 4.května : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny! 4.května : Stálice mezi moučníky?Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Grank
 6. Pro mě je osudová láska ta, která se mnou vytrvá v dobrém i zlém celý život. Já chodím do vztahu s tím, že nic neočekávám, ale postupem času, když už jsme si něčím těžkým prošli a stále jsme spolu, tak v to začínám trošku více a více věřit
 7. Jana Eyrová: Po letech neštěstí potkala opravdovou lásku. Nikdy nepoznala, jaké to je, cítit se někde jako doma. Nemilovaná a těžce zkoušená, bez jediného blízkého člověka, o kterého by se mohla opřít, se vydala do dospělého života. Našla si práci jako vychovatelka na panství v Thornfieldu, které vlastní pohledný a.

Osudová láska to je pro mě taky pochybné označení - ale zase je tu logika. Nejvíc si pamatuješ ty věci, co nejvíc bolí. Zapíšou se ti nejvíc, dá se je tedy označovat za osudové. Co bolí, to pro tebe bude osudové Ale co ji v životě nejvíce naplňovalo, byla role manželky a maminky tří dcer. Osudová láska s hereckým kolegou. S hercem Janem Kačerem se milovali přes padesát let, byli spolu v dobrém i ve zlém. Nedali na sebe dopustit a často se stalo, že režiséři vycítili tu symbiózu mezi nimi a rádi je obsazovali do rolí vedle sebe Becky Albertalli, Adam Silvera: Co když jsme to my. Arthur je beznadějný romantik a blázen do broadwayských muzikálů. Věří, že velké věci vás mohou potkat na každém kroku a osudová láska jakbysmet. Když narazí během letních prázdnin v New Yorku na Bena, má pocit, že mu vesmír dává znamení Kemrova osudová láska. Marika Skopalová však byla Kemrova osudová láska, takže mu to za ztrátu přátelství stálo. I když to byla jen jeho milenka, nechal jí připravit místo ve svém hrobě v Praze, a to i přesto, že jeho zákonitá manželka Eva Foustková, která zemřela v pouhých šestašedesáti letech, byla pohřbena v Kladně

Diskuze pod článkem: Marie a František v sobě našli zalíbení už jako děti. Bohužel jejich lásku přerušil nečekaný odjezd Františka do Anglie. Oba si našli jiné partnery, Marie vychovala tři děti a s manželem měla celkem hezký život. Obdobně to měl i František. Dva roky po smrti manžela potkala Marie Františka znovu. Byla to osudová láska Co na osudovou lásku říkají astrologové? Osudová,nebo opravdová láska je někdy chybně zaměňována s láskou karmickou. Osudová láska je obvykle taková, kterou ostatní nechápou. Jde přesně o takovou lásku, kdy se ptáte, jak se ti dva mohli dát dohromady. Nemá totiž nějakou logiku a smysl a obvykle je spojena s tím, že.

Staňte se nezapomenutelnou: 9 tipů, jak se stát nejlepšíJak najít osudovou lásku, naše touha vyhledávat nové

Osudová láska Astročlánky

 1. Děkuji vám Doplňuji: pod názvem osudová láska si představuji něco jako....že dva lidé se opětovně setkají na základě náhodných událostí ( v mém případě to byla vážná autonehoda a návrat k rodičům do rodného bydliště )- a také to, že zjistí, že už někoho tak mimořádného ve svém životě nepotkali.Je to.
 2. Lásku rozbije všední život. Osudová byla hned moje první láska. Zamilovala jsem se do něho (opravdu osudově), když mi bylo deset (jemu jedenáct) a prostě jsem věděla, že jednou budeme spolu. Začali jsme spolu chodit v šestnácti. Rozešli jsme se po pěti letech, bylo to drsné, nevídáme se, ani o sobě nevíme
 3. Popis filmu Osudová láska. Pierre je už patnáct let ženatý a má dvě děti. Svou ženu pořád miluje a otcovská role ho naplňuje. a nechají všemu volný průběh. Hranice mezi tím, co si o svém vztahu představují a co se skutečně stalo, se stírají a jejich fantazie se začne prolínat s realitou. Podobné filmy
 4. Tím prvním je fakt, že láska je pro oba aktéry zásadní a neopakovatelnou zkušeností. Že jim zřetelně a krvavě zasáhne do života, zbaví ho zbytečného balastu, očistí ho, projasní, dá mu definitivní smysl i řád a nekompromisně ho vyvrátí z kořenů

Vlastimil Brodský: Osudová láska kvůli němu opustila Formana, a pak mu zlomila srdce Je to už šestnáct let, co z tohoto světa dobrovolně odešel. Jeden z nejslavnějších českých herců natočil přes sto filmů a odehrál řadu divadelních, televizních i rozhlasových rolí. Jeho jméno je nerozlučně spjato například s. Osudová láska Jany Eyrové (1/2) 15:35 - 18:10, čtvrtek (18. říjen) Herci: R. Wilsonová, T. Stephens Romantický film VB (2006). Sirotek Jana Eyrová strávila 8 let v internátní škole, stala se učitelkou a coby osmnáctiletá dívka přijala místo vychovatelky mladého děvčete na panství v Thornfieldu Osudová láska (1992) Osudová láska (2014) Osudová láska (2000) Vraždící posedlost (1993) Osudová láska. Filmy, seriály a pořady (877) Osobnosti (12) Články (634) Videa (242 Osudová láska,Mi destino eres tú. Žánr Drama, Romantický. IMDb 5.2. ČSFD 50%. Obsah. Andrea Sanvicente Fernándezová je mladá, inteligentná a schopná advokátka. Jej zmysel pre spravodlivosť a právo ju zamestnáva obetavou obranou bezmocných.... zobrazit ví

Osudová láska Romance. Dívka, která měla jenom jeden sen a to stát se herečkou, její rodina jí, ale překvapí soukromou katolickou školu. Chlapec, který chce být knězem, zváží své možnosti potom, co se tato dívka objeví... Ukáže mu nový smysl života a on začne pochybovat.. A ptám se, jestli za ním třeba nemám jít a všechno mu to říct - co se nejhoršího může stát, řekne mi že jsem hloupá kráva. Ale bojím se. Na druhou stranu je tu potom to, že teď je nám přes třicet, kdo ví, kdy se zase uvidíme, a ve čtyřiceti zakládat rodinu opravdu nechci. Prostě nevím, jak z toho ven :

Osudová láska telenovela Osudová láska - webzdarm . Osudová láska (Mi Destino Eres Tu), Mexiko, 2000, Televisa, 90 dílů Andrea Sanvicente je mladá právnička, inteligentní moderní žena s vášnivým vztahem k zákonům a spravedlnosti Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Osudová láska online nebo sledujte rovnou celou sérii!Lepší.TV vám přináší archiv i online. Osudová láska můžu říct že já jsem ji nikdy nepotkal a když jsem mněl holku tak jsem cítíl že to jen jako ne opravdový asi mi rozumíte.. Jední lidé mi říkali že to poznám, ale chci říct ne že by mi ty holky nic nedali jasně zkušenosti atd.. Věštění z klasických karet - Osudová karta zpět. Co vás čeká v zaměstnání? Kam v životě směřujete? Jak se bude vyvíjet váš současný vztah? Výklad Osudové karty je možno využít, pokud vás zajímá, co můžete od života v blízké době očekávat a na jaké nástrahy osudu se připravit

a náš den měl bránu a štít. naše láska měla luk a i šíp. všechny odpovědi ty už dávno teď víš. a já jsem ve stínech tmy chodím bludištěm hry. do kola se mi promítají dny. kde jsou vzpomínky v nich jsem jen já a ty. a tví rty, který jsou tak sladký. ale osud nám to nepřál. a mi se rozešli v nich a naše střepy Na Větrné hůrce. St 18. 08. v 20:00 Vstupenky. Osudová láska nemá hranice. Osudová láska nemůže nikdy skončit. Osudová láska je napořád ať chceme nebo nechceme. Ale co když lásku vystřídá stejně velká nenávist Romantický film Fr. (2014). Mezi Elsou a Pierrem náhle vzplane prudká vášeň a zdá se, že byli stvořeni jeden pro druhého. Jejich vzájemná přitažlivost však naráží na dvě překážky: Pierre miluje svou ženu a Elsa se zařekla, že nikdy nebude chodit s ženatým mužem. Pierre (François Cluzet) je už patnáct let ženatý a má dvě děti 10 znaků, jak se pozná pravá láska: 1. Co očekáváme od vztahu. Nejdříve je dobré si uvědomit, co vlastně já sám očekávám od vztahu. Zda si chci nezávazně užít nebo už cítím, že bych se chtěl usadit a vztah chci chápat jako smysluplný po boku pravého partnera

Proč je osudová láska často jen nezdravá manipulace

 1. Ulož.to je československou jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí. Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari. Osudová láska 62.mp4
 2. Čestmír Mázl je primářem v kamenické nemocnici od samého začátku seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Jeho nynější osudová láska a manželka je Alena. S tou ale prožívá těžké období, protože kvůli její milostné aférce se ocitne neprávem ve vězení za pokus o vraždu. Naštěstí vše ale dobře dopadne a Čestmír se opět shledává se svou početnou rodinou doma
 3. Osudová láska s Gondíkovou Pak ale potkal svou osudovou lásku - Adélu Gondíkovou. Ta byla v té době ještě vdaná za Ondřeje Brouska, ale vztah už jim prý nefungoval, takže nebylo co.
 4. Šoralová se zostra opřela do Matuše. . Tak jsme si asi hodinu psali a pak se zeptal na věk. A já řekla, že mi bude 19, bála jsem se, že by se se mnou jinak nebavil. Párkrát jsme se sešli, a když se dozvěděl, že jsem mu lhala, nemluvil se mnou. Bála jsem se, že je po všem, sype si dnes popel na hlavu Lucie Matušová.
 5. Když Bůh rozdával talent, k Jiřímu Krampolovi (81) byl štědrý. Je vyhledávaným hercem, bavičem a vypravěčem, uplatnil se v dabingu, kde jeho hlasem promlouvá například Jean-Paul Belmondo (86). Málokdo ale ví, že jako dítě byl v polepšovně. I když o tom dnes vypráví s úsměvem, tehdy to prý taková legrace nebyla. Ženy se mu líbily odjakživa. Má za sebou tři.

LásKa ??? co to je ,??? - Libimseti

Osudová seznamka pro seznámení mužů a žen z České republiky zdarma. Na seznamce se nyní seznamuje 106.492 lidí Nevíš co tě čeká, neumíš se o ni starat...ale víš přesně co cítíš První osudová láska přijde a neptá se jestli smí zůstat. Zabydlí se ti v srdci a už nikdy nezmizí. Moje první osudová láska byla tak osudová že zachránila spousty dalších lásek, jen díky ní dnes vím, znám a můžu předat dál zkušenosti.

Trend single roste: Existuje ještě osudová láska? - Žena

 1. Amor fati - Osudová láska; Amor non est sanabilis herbis - Láska není vyléčitelná bylinkami (Ovidius, Listy heroin) Amor patriae - Láska k vlasti; Amor ut lacrima: oculis oritur, in pectus cadit - Láska je jako slza: vzniká v oku, dopadá do srdce (Publilius Syrus, Myšlenky) Amor tussisque non celatur - Láska a kašel nelze zatajit
 2. osudová láska - Diskuze a zkušenosti Najdise
 3. KDO je má osudová láskaJak vypadá?Kdy přijde? - YouTub
 4. Láska - Wikipedi
 5. Osudová láska (3) - Diskuze - eMimino
 6. Co je osudová láska? - encykloprdie
 7. Osudová láska - VašeDěti
Upíří deníky online 8 série, seriál the vampire diaries6 velkých milostných příběhů, které by si měl přečístE-kniha: After 2: Přiznání – Anna Todd | KnihyJorge Salinas - Telenovely

osudova laska jany eyrove - online ke zhlédnutí a ke

 1. Osudová láska Veče
 2. Co s láskou (2014) Zajímavosti - Chyby ve filmu ČSFD
 3. Osudová láska - promo - YouTub